Objęli nas… patronatem!

Ambitny pomysł przygotowania „Sąsiedzkiego Spotkania Opłatkowego” dla najstarszych  i samotnych mieszkańców Łosińca oraz najbliższych okolic, to dużo pracy przy organizacji, ale jeszcze więcej satysfakcji z czynienia czegoś wartościowego dla innych.

 

Na początku dobrze jest zawsze umiejętnie zaplanować kolejność działań i przydzielić poszczególnym osobom odpowiedzialność za ich realizację. Tak też zrobiliśmy dbając o wszystkie szczegóły.

 Planując pracę pamiętaliśmy również, aby wystąpić  do mediów z prośbą o objęcie naszej uroczystości patronatem. Z przyjemnością informujemy wszystkich sympatyków naszego stowarzyszenia, że zaplanowane „Sąsiedzkie Spotkanie Opłatkowe” będzie obywało się pod patronatem medialnym:

 Polskiego Radia Lublin

 Rewizji Tomaszowskich

oraz

 Urzędu Gminy Susiec

i LGD Roztocze Tomaszowskie

Jest to dla nas nie tylko honor i zaszczyt, ale i potwierdzenie znaczenia naszej działalności dla miejscowego środowiska. Miło nam również poinformować, że w przygotowania do „Sąsiedzkiego Spotkania Opłatkowego” zaangażowali się nie tylko członkowie stowarzyszenia, ale również wolontariusze zarówno ci młodsi, jak i starsi zainteresowani pracą na rzecz innych. To daje nam dużo nadziei i napawa optymizmem , że znana sentencja:  „ Tyle jest w tobie człowieka, ile jesteś w stanie uczynić dla innych” będzie znana jeszcze powszechniej.

                                                                                                  BM

Dodatkowe informacje