Żyj aktywnie i zdrowo! 

Smaczne i zdrowe efekty dalszej współpracy Fundacji Parasol Roztocza

ze Stowarzyszeniem - Dobre Sąsiedztwo.

Po pierwszych owocnych działaniach fundacji razem z naszym stowarzyszeniem, podczas zbierania funduszy dla Łukasza, mieliśmy okazję spotkać się ponownie - tym razem w Świetlicy nad Źródełkiem w Łosińcu. Celem działania była popularyzacja zdrowego stylu życia, czemu służyła prelekcja i pokazy ćwiczeń gimnastycznych w wykonaniu pani Larysy Kozak, wykład dietetyczny pani Ingi Warzocha oraz analizowanie składu ciała w wykonaniu pana Eryka, które dało zebranym bardzo ciekawe i precyzyjne informacje dotyczące sprawności i stanu fizycznej strony naszych organizmów.

Całość spotkania uszlachetniała swoją osobowością Prezes Fundacji Parasol Roztocza - pani Wiola Kozyra, która wraz z wolontariuszami fundacji przygotowała bardzo bogatą ofertę zdrowej żywności. Degustacja kasz, makaronów, naturalnych soków, uświadomiła wszystkim uczestnikom spotkania konieczność analizy i udoskonalenia swoich jadłospisów oraz zwróciła uwagę na znaczenie właściwej aktywności fizycznej. Hojnie rozdawane gadżety na pewno będą inspirowały do takich wysiłków, a jaglane słodkości przygotowane przez członkinie naszego stowarzyszenia pokazały, że idea ta nie trafiła na jałową glebę.

W miłej i przyjacielskiej atmosferze, krótkim występem nasz zespół śpiewaczy  „Kwiaty Roztocza” podsumował udany wieczór.

( apm)

Fotorelacja ze spotkania:

 

Dodatkowe informacje